Taşınacak her türlü eşyayı en iyi ve sadece biz taşırız düşüncesiyle hareket edip “Türkiye’de öncü ve lider, dünyada da tanınır bir marka” olmaktır.

15 yılı aşkın geçmişi ile uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyete başlamış olan firmamız Ulaştırma Bakanlığı’ndan uluslararası yük taşımacılığı C2 yetki belgesini ve TOBB’den tır karnesini alarak taşımacılık faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye ve uluslararası nakliye sektöründeki değişim ve gelişimine paralel olarak hizmet ağını geliştirmiş ve günün şartlarına uyarlama konusunda da gerekli atılımları yapmıştır.

Uluslararası taşımacılık konusunda her yıl kendisini yenileyen ve müşteri odaklı hizmet kalitesini yükselterek lojistik pazarının lider firmalar arasında yerini almıştır.

Türkiye’den Irak, İran, Rusya, tüm Türk Cumhuriyetleri’ne direkt ve üçüncü ülkeler arası karşılıklı komple yük taşımacılığı proje taşımalarında lojistik destek hizmetiyle müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik süreçlerine göre istenilen ürünü istenilen yerden istenilen yere zamanında teslim etmektedir.

Araçlarımızın taşıdığı emtiaların tamamı uluslararası CMR KONVANSİYONU çerçevesinde sigorta kapsamındadır.

Copyright © Özaylar Nakliyat

Her hakkı saklıdır.